НБУ курс:

USD

41,34

+0,03

EUR

45,85

+1,22

Готівковий курс:

USD

41,05

40,90

EUR

45,50

45,20

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

В уряді Франції заявили, що Україна працює над відкриттям авіапростору для цивільних літаків

Літак
Літак. Фото: Depositphotos

Україна наполегливо працює над відкриттям свого авіапростору для цивільних літаків. Про це заявив міністр транспорту Франції Клеман Бон в інтервʼю "Європейській правді".

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Він сказав це, говорячи про співпрацю з Україною у сфері навчання українських пілотів цивільної авіації та авіадиспетчерів. Як розповів Бон, наразі українці проходять практику на симуляторах у Франції, й дві країни погодилися розширити цю співпрацю.

"Це насправді дуже потрібна річ. Момент, коли над Україною відновлять польоти цивільної авіації, я сподіваюся, настане якнайшвидше. А у разі, якщо авіатори не мають практики, то за правилами безпеки не матимуть права відразу відновлювати роботу. Тому ми допомагаємо Україні підготуватися до моменту, коли ваш авіапростір буде відкритий повністю або частково", – висловився міністр.

Французький урядовець підкреслив, що не йому вирішувати, коли це станеться, але українські посадовці готуються до відкриття авіапростору для польотів цивільної авіації.

"Як я зрозумів, в України вже є певні міркування щодо цього відкриття, і у Києві наполегливо над цим працюють. Але, звісно, головним питанням досі лишається безпека", – сказав Бон.

Нагадаємо, повітряний простір України закритий для цивільних літаків із 24 лютого 2022 року.

У Євроконтролі прогнозують, що обмеження на авіапростори України, Росії, Білорусі та Молдови залишаться до кінця 2029 року. Головним фактором, який впливає на розвиток авіасполучення, в організації назвали російське вторгнення в Україну.

Джерело фото: ua.depositphotos.com