Чому не варто боятися невдач в бізнесі. На IT FuckUp Night розкажуть UKLON, Епіцентр та Portmone.ua

Чому не варто боятися невдач в бізнесі. На IT FuckUp Night розкажуть UKLON, Епіцентр та Portmone.ua

17 лютого о 19:00 в UNIT.City відбудеться нова вечірка IT FuckUp Night by EASE, на якій зберуться власники та топменеджери відомих компаній. Вони розкажуть аудиторії свої історії невдач та поділяться досвідом перетворення рокових помилок у головні уроки свого життя. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Коли з нами стається чергова невдача, здається, ніби увесь світ проти нас і факапи трапляються лише з нами. Насправді факап – невіддільна частина життя й роботи кожної людини. Про це не раз розповідали топові бізнесмени України та світу. Яскравий приклад факапера – знаменитий мультиплікатор Уолт Дісней. Його колись звільнили через відсутність креативних ідей! Ще один приклад – знаменита Опра Вінфрі. Їй довелося піти з телеканалу, оскільки вона не відповідала вимогам продюсерів.

Камерні вечори IT FuckUp Night by EASE від Європейської асоціації програмної інженерії створені саме для того, аби показати, що факапи не роблять з нас невдах, це лише нова відправна точка розвитку. Під час таких зустрічей своїм досвідом провалів вже поділились десятки відомих ІТ-бізнесменів, керівників проєктів, топменеджерів, засновників та стартаперів. 

– Нам щоразу стає все складніше організовувати факап-вечірку, тому що топових спікерів, до яких звикла наша аудиторія, стає все менше. Але і це не проблема – підемо шукати по світу. Тим більше, що формат набирає обертів. І якщо раніше шукали ми, то зараз все частіше відбираємо з тих, хто подав заявку сам. Дуже багато людей вірять у силу слова і хочуть розповісти свої історії факапів, аби ті, хто тільки починає свій шлях, не лякались невдач. Цього разу цікаво буде саме тим, що всі спікери керують проєктами міжнародного рівня і мають дуже різну експертизу. Почути чесні історії факапів від таких людей – неоціненно,– відмічає Любов Мочалова, CEO Асоціації EASE.

Вже 17 лютого о 19:00 в UNIT.City пройде нова вечірка IT FuckUp Night by EASE, на якій зберуться власники та топменеджери відомих компаній. Вони розкажуть аудиторії свої історії невдач та поділяться досвідом перетворення рокових помилок у головні уроки свого життя. 

Спікери: 

✔️ Віталій Дятленко, CTO та CO-Founder UKLON, розкаже про досвід запуску реферальної програми, як перевіряти свій ІТ-продукт у бойових умовах серед мільйонів користувачів та чому «переїхати у хмари» не так вже й просто.

✔️ Артем Шевченко, CEO Маркетплейс Епіцентр, розповість про випробування, які пройшла його команда при впровадженні інноваційних рішень.

✔️ Дмитро Басов, CEO Portmone.ua, поділиться досвідом запуску нових проєктів сервісу та розкаже, скільки може коштувати кожна наступна помилка.

Модератор вечора: IT-бізнесмен та Президент EASE Владислав Савченко.

Формат події: вечірка Дрес-код: cocktailФото та відеозйомка

Квитки за посиланням: https://kiev.ticketsbox.com/ua/event/it-fakap-night-by-ease.html