НБУ курс:

USD

41,54

-0,00

EUR

45,00

-0,00

Готівковий курс:

USD

41,55

41,48

EUR

45,30

45,10

США виділили Україні додаткову пряму бюджетну допомогу в розмірі $7,5 млрд

Шмигаль, Брінк, посольство сша в Україні
Фото: Посольство США в Україні

Посол Сполучених Штатів Америки в України Бріджит Брінк зустрілася з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем для обговорення підтримки України. Зокрема, Штати виділили країні додаткову пряму бюджетну допомогу в розмірі 7,5 мільярдів доларів.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.   

У дипвідомстві зазначили, що урядові міністерства блискавично зреагували, приділивши увагу надзвичайним потребам та підготувавши основу для відновлення України. 

"Посол Брінк зустрілася з прем'єр-міністром Шмигалем, щоб обговорити, як Сполучені Штати можуть допомогти Україні захистити себе та підтримати її стійкість і відновлення. Надаючи пряму бюджетну підтримку в розмірі 7,5 мільярдів доларів, Сполучені Штати віддані забезпеченню міцності України", - йдеться у повідомленні.  

Нагадаємо, що Україна отримала від США пряму підтримку у розмірі одного мільярда доларів у рамках пакету допомоги на 40 млрд доларів, підписаного президентом США Джо Байденом у травні.