Влада Києва радить роботодавцям повідправляти співробітників додому через швидке поширення Covid-19

Фото: Центр общественного здоровья при Минздраве
Фото: Центр громадського здоров'я при МОЗ

Влада Києва радить роботодавцям по можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи у зв'язку зі значним зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію в столиці та по всій Україні. Про це заявила журналістам заступник голови Київміськадміністрації Ганна Старостенко, повідомляє прес-служба КМДА.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Якщо це неможливо, необхідно провітрювати приміщення якнайчастіше, стежити за дотриманням масочного режиму та соціальної дистанції. А у разі появи перших симптомів застуди залишатися вдома. Всі ці заходи можуть значно знизити швидкість поширення вірусу серед населення столиці", – додала чиновниця.

Вона також заявила, що стрімке збільшення кількості нових випадків Covid-19 змушує столичну владу максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень.

"Ми бачимо, що в Україні вже почалася нова хвиля пандемії коронавірусу, адже кількість нових випадків захворюваності на Covid-19 стрімко зростає. І Київ не стане винятком. Тому ми маємо бути готові і максимально запобігти поширенню вірусу серед мешканців міста", – зазначила Старостенко.

За словами заступника голови КМДА, оскільки новий штам коронавірусу "Омікрон" дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях, то знизити ризик інфікування можна лише дотримуючись основних санітарних правил: дотримання маскового режиму, дистанціювання та гігієни рук (часте миття та обробка дезінфектором).

Як вказують у міськадміністрації, станом на 21 січня у столичних лікарнях перебувають 743 пацієнти (зокрема 38 дітей) із підтвердженим діагнозом Covid-19 та 45 (зокрема 13 дітей) з підозрою на це захворювання.

У тяжкому стані 452 пацієнти, на ліжках інтенсивної реанімації 125 хворих. 17 людей підключено до апарату штучної вентиляції легень, ще 83 перебувають на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки в Києві потребують 578 хворих.

Зазначимо, що за добу 20 січня в Україні виявили 20,2 тисячі нових випадків зараження коронавірусом, у тому числі 1552 у Києві. Днем раніше таких випадків в Україні зафіксували 18,5 тисячі, 18 січня – 12,8 тисячі, 17 січня – 8,6 тисячі, а 16 січня лише 5,1 тисячі.