НБУ курс:

USD

41,69

+0,02

EUR

47,42

--0,13

Готівковий курс:

USD

41,55

41,46

EUR

47,70

47,50

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Окупанти знову спробували атакувати Одесу з повітря - Марченко

Окупанти знову спробували атакувати Одесу з повітря - Марченко

В Одесі знову прогриміли сильні вибухи - спрацювала ППО і вдалося збити три ворожі ракети.

Увечері 28 квітня війська РФ знову спробували завдати ракетних ударів по Одесі. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму телеграм-каналі.

За словами Марченка, вибухи, які чули жителі міста, стали наслідком роботи ППО - вдалося збити 3 ворожі ракети.

У свою чергу, в оперативному командуванні "Південь" повідомили, що ракетний удар намагалися завдати із використанням стратегічної авіації - за попередніми даними, пуск робили з крилатих ракет "Калібр".

Раніше сьогодні в Одесі пролунали гучні вибухи, але, як повідомив прес-секретар Одеської ОВА Сергій Братчук, небо над містом знаходиться під повним контролем повітряних сил України.

Нагадаємо, що 25 квітня Bellingcat повідомили про плани РФ захопити південь України та Одесу до 9 травня, щоб показати хоч якісь досягнення росіянам.

Раніше, напередодні Великодня, в Одесі росіяни ракетним ударом убили вісім людей.