EВА закликає бізнес не працювати з Росією, як це зробили Audi, Volkswagen, Skoda та інші автомобільні корпорації

EВА закликає бізнес не працювати з Росією, як це зробили Audi, Volkswagen, Skoda та інші автомобільні корпорації

Європейська бізнес-асоціація (EBА) закликала підприємців відмовитися від партнерства з росіянами і не вести бізнес у Росії "через ганебну агресію – війну, яку РФ розв'язала в Україні".

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Деякі компанії вже ухвалили такі рішення. Наприклад, багато великих європейських та американських виробників (Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, General Motors, Land Rover, Jaguar, Bentley, Rolls-Royce) відмовилися від постачання автомобілів в Росію, відзначили в EBА .

Для банків  це заблокувати всі операції, які можуть здійснюватися за допомогою платіжних карток країн-агресорів – Російської Федерації та Білорусі, унеможливити будь-які перекази російськими та білоруськими картами, оплата товарів через POS-термінали та інформаційно-платіжні термінали, а також зняття готівки коштів у банкоматній мережі. Таке рішення вже ухвалено НБУ.

Світ бачить беззаперечну хоробрість українського народу, українських правоохоронних органів та військових. І з сьогодні як ніколи Україні потрібна підтримка бізнесу та його гучний голос, зазначили в ЕВА.

Було б чудово підтримати цю тенденцію — припинити бізнес у Росії та з Росією, приєднавшись до списку відомих компаній. "Ведь мир, життя і справедливість набагато важливіші за гроші! робить висновок бізнес-асоціація і просить тих підприємців, які ухвалять таке рішення, повідомляти про це EBА на мейл [email protected].