США і Польша обдумують, як передати Україні винищувачі, — CNN

США і Польша обдумують, як передати Україні винищувачі, — CNN

Сполучені Штати Америки обговорюють з Польшею можливість надати літаки-винищувачі Україні. Про це в коментарі CNN повідомив представник Білого дому, передає “Українська правда”. 

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Наразі країни визначають, “які можливості США могли б надати для підтримки Польщі, якщо вона вирішить перекинути літаки до України".

За словами представника Білого дому, відправка винищувачів до України  це “самостійне рішення, яке може ухвалити будь-яка країна”. 

Разом з тим він зазначив, що потрібно опрацювати логістичні питання, приміром, як перекинути літак з Польщі до України. 

Нагадаємо, раніше Україна заявила, що українські пілоти прибули до Польщі, щоб отримати військові літаки від партнерів з ЄС  радянські винищувачі МіГ-29 та Су-25. Згодом Польща заявила, що спрямувати літаки в повітряний простір України  це військове втручання в конфлікт. 

24 лютого 2022 року президент Російської Федерації Володимир Путін об’явив про початок вторгнення російських військ в Україну. Міста обстрілюють ракетами. Точаться позиційні бої  українці намагаються стримати російські війська. Є жертви серед цивільного населення та військових.