Засновник Amazon Безос вклав три мільярди доларів у створення "ліків від смерті"

Засновник Amazon Безос вклав три мільярди доларів у створення "ліків від смерті"
Засновник Amazon Безос вклав три мільярди доларів у створення "ліків від смерті"

Засновник компанії Amazon Джефф Безос вклав три мільярди доларів у стартап Altos Labs, який займається програмою клітинного омолодження.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє The Conversation.

Передбачається, що компанія розроблятиме біологічну технологію відновлення здоров'я клітин, їх стійкості до хвороб, травм і навіть інвалідності.

Створити "ліки від смерті" вчені хочуть, вивчаючи процес репрограмування клітин, тобто їх повернення у стан стовбурових.

Поки що невідомо, чи виявиться проект успішним. Але передбачається, що дослідники зможуть зробити нові відкриття у сфері боротьби зі старінням.

Інститути науки займатимуться дослідженнями, а Інститут медицини – розробкою ліків. Вони розташуються в Сан-Франциско та Сан-Дієго, а також у британському Кембриджі. Також компанія планує співпрацювати із Японією.

До ради директорів Altos Labs увійшли лауреати Нобелівської премії з хімії Дженніфер Дудна (2020, генна інженерія) та Франсес Арнольд (2018, застосування ензимів). Співголовами ради стали Рік Клаузнер та Ганс Бішоп.

В основі стартапу лежить місія щодо досягнення біологічного перепрограмування. Це метод суттєвого омолодження клітин після того, як вони дозріли.

Теоретично клітини могли б робити такі речі, як відновлювати ваше тіло в міру його старіння і навіть лікувати вікові захворювання, такі як недоумство.

Зазначимо, що статки засновника Amazon Джеффа Безоса досягли $211 млрд .