НБУ курс:

USD

41,34

+0,03

EUR

45,85

+1,22

Готівковий курс:

USD

41,00

40,90

EUR

45,42

45,16

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Окупанти намагаються укласти фіктивні шлюби, щоб втекти з війни в Україні, - СБУ

СБУ, російські військові, російська армія, армія РФ

Російські військові намагаються укласти фіктивні шлюби, щоб втекти з війни в Україні. Найвигадливіші з них відпрошуються у командирів, щоб нібито встигнути на власне весілля.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це свідчать телефонні розмови російських загарбників, які перехопила Служба безпеки України

"Я вже, бл*дь, подрузі там одній казав: "Піди, заяву подай до РАГСу". Я про це скажу тут. Бл*дь, нам сказали: "Ні*уя, не варіант". Такі ось справи…" -  розповідає окупант своєму знайомому. 

За його словами, через значну кількість відказників в армії РФ значно посилили контроль. Тепер вони можуть повернутися додому лише через поранення, смерть самого окупанта або ж близького родича.

Нагадаємо, згідно з даними СБУ, контрактники армії РФ чекали кінця травня, щоб швидше втекти з України. Знайти нових бажаючих воювати непросто, тому командування намагається втримати тих, хто зараз на фронті.