У Запоріжжі з 8 по 10 травня запроваджують тривалу комендантську годину

комендантська година, запоріжжя, тероборона

У Запоріжжі з 19:00 8 травня до 05:00 10 травня триватиме комендантська година, під час якої можна буде виходити лише до сховищ у випадку оголошення тривоги та вигулювати домашніх тварин біля власного дому. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. 

"У Запоріжжі знову буде довга комендантська година. За рішенням військових вона триватиме з 19:00 8 травня до 5:00 10 травня", — йдеться у повідомленні. 

За його словами, дотримання комендантської години контролюватимуть правоохоронці, військовослужбовці та бійці підрозділів територіальної оборони.

"Залишайтесь у цей період вдома. Під час комендантської години можна виходити лише до сховищ у випадку оголошення тривоги. У разі необхідності вигулу домашніх тварин робіть це поряд з власним будинком та маючи при собі документи. Час прогулянки потрібно максимально скоротити",  додав секретар міськради.  

Нагадаємо, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що 7, 8 та 9 травня всі заплановані у місті заходи скасовуються, а також закликав городян залишатися вдома або залишити територію міста.