У Європі скасовують обов'язкове носіння масок в аеропортах та літаках

У Європі скасовують обов'язкове носіння масок в аеропортах та літаках

Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA) та Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC) рекомендували з 16 травня дозволити пасажирам не одягати захисну маску в аеропортах та літаках. Про це повідомляє ECDC.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Зазначається, що таке ослаблення допоможе зменшити навантаження на галузь. Прийняти таке рішення, як уточнили в ECDC, дозволяють рівень вакцинації, природний імунітет та скасування карантинних обмежень у кількох європейських країнах.

Однак, якщо у пасажира будуть симптоми вірусного захворювання (наприклад, кашель), його можуть зобов'язати одягнути маску.

"Персонал аеропорту, члени екіпажу та пасажири повинні бути напоготові і дотримуватися рекомендацій та вимог національної влади держави або регіону, який вони відвідують", - зазначили в ECDC.

Нагадаємо, у 2022 році християни, які святкують Великдень за григоріанським календарем, вперше з початку пандемії Covid-19 відзначили свято з мінімумом карантинних обмежень. Наприклад, у Ватикані вперше за три роки Папа Римський Франциск провів публічну великодню месу.

Фото: ua.depositphotos.com