У Європі скасовують обов'язкове носіння масок в аеропортах та літаках

У Європі скасовують обов'язкове носіння масок в аеропортах та літаках

Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA) та Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC) рекомендували з 16 травня дозволити пасажирам не одягати захисну маску в аеропортах та літаках. Про це повідомляє ECDC.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Зазначається, що таке ослаблення допоможе зменшити навантаження на галузь. Прийняти таке рішення, як уточнили в ECDC, дозволяють рівень вакцинації, природний імунітет та скасування карантинних обмежень у кількох європейських країнах.

Однак, якщо у пасажира будуть симптоми вірусного захворювання (наприклад, кашель), його можуть зобов'язати одягнути маску.

"Персонал аеропорту, члени екіпажу та пасажири повинні бути напоготові і дотримуватися рекомендацій та вимог національної влади держави або регіону, який вони відвідують", - зазначили в ECDC.

Нагадаємо, у 2022 році християни, які святкують Великдень за григоріанським календарем, вперше з початку пандемії Covid-19 відзначили свято з мінімумом карантинних обмежень. Наприклад, у Ватикані вперше за три роки Папа Римський Франциск провів публічну великодню месу.

Фото: ua.depositphotos.com