10 жовтня відбудеться бізнес-поїздка до балтійських портів Гдиня та Гданськ

Польща, Україна
10 жовтня відбудеться бізнес-поїздка до балтійських портів Гдиня та Гданськ

Експортерів запрошують у бізнес-поїздку до портів Гдиня та Гданськ.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

З огляду на зростаючу загрозу для судноплавства в Чорному морі, балтійські порти Гданськ і Гдиня стали альтернативою для перевалки і транспортування української сільськогосподарської продукції морем. 

Учасники Agro&Food Security Forum 10 жовтня матимуть можливість встановити прямі контакти з представниками логістичних операторів, що працюють в обох портах, і таким чином знайти найбільш ефективні транспортні рішення для своєї продукції.

Порт Гданська називають серцем Балтійського моря. Це найдинамічніший порт Європи, що розвивається найшвидше. Він здатний приймати найбільші кораблі у світі і може обробляти будь-які типи вантажів.

Гдиня – це порт зі столітнім досвідом, ідеально розташований, з сучасною інфраструктурою, що спеціалізується на обробці генеральних вантажів, переважно контейнерних. 

Організатори: Асоціація бобових України (СВСБУ), Польсько-Українська Господарча Палата. Співорганізатори: Світова конфедерація бобових (GPC), ProAgro

Детальніше про Agro&Food Security Forum дізнавайтеся за посиланням. Реєстрація за посиланням.