НБУ курс:

USD

41,48

--0,01

EUR

44,75

+0,00

Готівковий курс:

USD

41,43

41,33

EUR

45,13

44,95

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

В Україні майже на 10% зросла кількість ДТП з загиблими та травмованими

В Україні майже на 10% зросла кількість ДТП з загиблими та травмованими
Фото: ua.depositphotos.com

За даними патрульної поліції, з січня по червень в Україні внаслідок ДТП загинуло 1296 осіб та було травмовано 14033 особи. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року кількість ДТП з загиблими та/або травмованими збільшилась на 9,5% - до 11193 випадків.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє "Укравтопром".

Найчастіші причини летальних ДТП

1️. Найчастіше у ДТП гинули через перевищення безпечної швидкості (691 особа).

2️. Другою причиною, за кількістю загиблих, є порушення правил маневрування (210 осіб).

3️. На третьому місці цієї сумної статистики - перевищення встановленої швидкості (60 осіб).

За цьогорічної статистики найбільша кількість ДТП трапляється між 17 та 19 годинами, а найнебезпечнішим днем тижня є п’ятниця.

Додамо, що за даними Патрульної поліції, за 5 місяців 2024 року було зафіксовано близько 1,2 тис. аварій за участі мотоцикла чи мопеда. Загалом цьогоріч стається на 14% менше таких ДТП, ніж у попередні роки. Зменшується й загальна чисельність постраждалих в аваріях з мотоциклами та мопедами.

В Україні хочуть встановити обмеження для системних порушників ПДР

В Україні пропонують встановити обмеження для водіїв, які систематично порушують правила дорожнього руху, - не більше трьох порушень за рік.

"Ми дедалі частіше стикаємося з ситуацією, коли певна категорія водіїв транспортних засобів мають по 20-25-30 порушень за календарний рік. Це свідчить про те, що відповідальність, яка існує нині, не діє. Потрібна більш актуалізована і конкретизована відповідальність для такого виду порушників", - підкреслив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він додав, що близько половини усіх ДТП стається через перевищення швидкості, тому на сьогодні в Україні майже повністю відновили систему автоматичної фіксації порушень.

Фото: ua.depositphotos.com