Ощадбанк запустив можливість поповнення карток через свої POS-термінали в супермаркетах

Фото: ua.depositphotos.com
Фото: ua.depositphotos.com

Державний Ощадбанк запустив можливість поповнення платіжних карток через свою мережу POS-терміналів у торгових мережах. Про це йдеться у повідомленні фінустанови.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

"Торгові мережі можуть віднині звернутись до банку, щоб підключити цей сервіс, і запропонувати своїм покупцям не лише знімати готівку на касах, а й навпаки – класти готівку на карткові рахунки", - зазначають у банку.

Там вказують, що таке рішення дасть можливість уникати великого обсягу готівкових коштів "на руках", а також просувати в країні cashless-технології. Втім, більше інформації про саме послугу банк не наводить.

Натомість повідомляється, що за результатами січня-жовтня через додаток "ОщадPAY" – POS-термінал та касовий апарат у смартфоні - 7 тисяч користувачів здійснили 1,9 мільйона транзакцій на суму понад 1,5 мільярда гривень: це стільки ж, скільки за весь 2022 рік.

"ОщадPAY" став незамінним помічником українського бізнесу під час повномасштабної війни. Він дає змогу приймати оплати через смартфон з NFC з використанням безконтактних карток та гаманців Apple Pay та Google Pay у мобільних телефонах, смарт-годинниках тощо, а також здійснювати фіскалізацію готівкових та безготівкових платежів без додаткового обладнання", - нагадують в Ощадбанку.

"ОщадPay" містить онлайн-кабінет, опції індивідуального призначення платежу, чайових, перегляду та закриття підсумків роботи по банківському бізнес-дню, фіскальних змінах та готівкових операціях, відправлення чека в SMS, на електронну пошту або будь-яким доступним способом через Android.

Крім того, важливою особливістю цього сервісу в українських умовах є можливість роботи під час блекаутів, оскільки його функціонування не залежить від електропостачання в магазині чи кафе.

Як вказують у банку, наразі "ОщадPay" вже використовують для отримання оплати деякі державні установи - держпідприємство "Ліси України", а також патрульна поліція в деяких областях (йдеться про штрафи за порушення правил дорожнього руху й інші адміністративні штрафи).

За словами заступника голови правління Ощадбанку Антона Тютюна, наступним кроком у розвитку ним сфери еквайрингу має стати опція оплати товарів декількома картками чи готівкою та карткою (partial approval).

Джерело фото: ua.depositphotos.com