ПриватБанк відстояв у Верховному суді право власності на свій головний офіс у Дніпрі

ПриватБанк відстояв у Верховному суді право власності на свій головний офіс у Дніпрі
Фото: Depositphotos

Касаційний господарський суд у складі Верховного суду 28 вересня підтвердив право власності державного ПриватБанку на його головний офіс, розташований у Дніпрі, де працює понад 4 тисяч співробітників. Про це йдеться у повідомленні фінустанови.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Мова йде про будівлю вартістю понад 152 мільйона грн, що перейшла у власність банку за три місяці до його націоналізації наприкінці 2016 року як предмет іпотеки, що було стягнуто для погашення кредитної заборгованості компанії, пов’язаної з колишніми власниками банку.

"Колишні власники розпочали атаку на офіс ПриватБанку у 2020 році: тоді суд першої інстанції задовольнив позов НВ ТОВ "Океанмаш", чим позбавив банк права власності на офісну будівлю", - нагадують в ПриватБанку.

Разом з тим у квітні 2022 року вже суд апеляційної інстанції задовольнив скаргу фінустанови, скасувавши рішення першої інстанції. Однак програвши в апеляційному суді, компанія-позивач звернулася до суду касаційної інстанції.

"Сьогодні ж відбулося фінальне засідання з розгляду касаційної скарги, за результатом якого компанії-позивачу було повністю відмовлено у задоволенні касаційної скарги. Постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін", - повідомили в ПриватБанку.

Нагадаємо при цьому, що той же Касаційний господарський суд у серпні остаточно позбавив ПриватБанк права власності на готель "Мир" в Києві.

Джерело фото: ua.depositphotos.com