- Категорія
- Банки
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
У Raiffeisen Bank відповіли, чи підуть з РФ та чи ведуть бізнес в "Л/ДНР" та Криму
Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International все ще не прийняв рішення про вихід з Росії, але запевняє, що не веде бізнес на окупованих територіях України.
Про це заявив речник RBI Крістоф Данц в коментарі "Укрінформ".
"RBI розглядає всі стратегічні варіанти щодо майбутнього "Райффайзенбанку Росія", включно з впорядкованим виходом з банку. Через складність ситуації, включаючи обмежувальні заходи, запроваджені Російською Федерацією, цей процес все ще триває", - зазначив він у відповідь питання, чи прийняла група рішення про вихід з Росії.
Данц додав, що російська дочка Raiffeisen Bank International "практично припинила свою кредитну діяльність і скоротила обсяги кредитування приблизно на 30%".
Підписуйтеся на YouTube-канал delo.uaТакож він запевнив, що RBI "суворо дотримується всіх чинних правових вимог Австрії та ЄС, які визнають територіальну, політичну та економічну цілісність України".
"Всупереч заявам у соціальних мережах, RBI не веде бізнес на територіях Донецької та Луганської областей і Кримського півострова ні безпосередньо, ні через свої дочірні компанії", - заявив речник.
Окремо він наголосив, що з початку війни Raiffeisen Bank International "надавав масштабну гуманітарну допомогу Україні, при цьому не лише пряму фінансову допомогу у розмірі 20 млн євро, але й всебічну підтримку населенню в Україні та українським біженцям за кордоном".
Нагадаємо, Raiffeisen Bank International після вторгнення РФ в Україну продовжив працювати в Росії та офіційно визнав так звані "Л/ДНР". Це стало підставою для рішення НАЗК внести Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни.
Крім того, НБУ констатував відсутність прогресу на шляху ухвалення рішень щодо виходу Raiffeisen Bank з російського ринку. Тому, як наголосили в НАЗК, усі ці факти та продовження операцій Raiffeisen Bank у Росії означають пряму підтримку та спонсорування тероризму.
Джерело фото: Depositphotos