НБУ курс:

USD

41,49

--0,08

EUR

44,75

--0,08

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Apple втричі збільшила виробництво iPhone в Індії, – Bloomberg

Apple, офіс, будівля
Apple. Фото: matcuz / Pixabay

Минулого фінансового року Apple зібрала в Індії iPhone на понад 7 млрд доларів, потроївши виробництво в країні на тлі прискореного виходу за межі Китаю. Про це повідомляє Bloomberg.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Зазначається, що наразі американська компанія виробляє майже 7% своїх iPhone в Індії через партнерів, таких як Foxconn Technology Group та Pegatron Corp.

Із загального обсягу виробництва Apple експортувала iPhone на 5 млрд доларів протягом фінансового року, який в Індії закінчився в березні, що майже вчетверо більше, ніж за попередній період.

Як зауважує Bloomberg, імовірно, Apple спробує виготовити наступні iPhone в Індії в той же час, що й у Китаї, восени 2023 року. Тоді це буде першим випадком, коли збірка iPhone почнеться одночасно в двох країнах. І якщо експансія постачальників продовжиться, до 2025 року Apple може зібрати чверть усіх своїх смартфонів в Індії.

Перехід техногіганта на виробництво iPhone в Індії є економічним тріумфом для країни, адже це може вплинути на те, як інші американські бренди планують своє майбутнє. Для Apple Індія вважається джерелом майбутнього зростання в той час, коли китайська економіка занепадає після багатьох років політики .

Apple також домагалася змін у трудовому законодавстві Індії в рамках своїх зусиль щодо розширення місцевого виробництва та створення мегафабрик. При цьому індійський виробник продукції для американської компанії, Foxconn, планує інвестувати близько 700 мільйонів доларів у завод з виготовлення компонентів для смартфонів і, можливо, самих iPhone. 

Нагадаємо, про намагання Apple зменшити залежність від Китаю було відомо й раніше. Однак Bloomberg писало, що це доводиться робити обережно через стурбованість можливою негативною реакцією з боку КНР. Детальніше про занепокоєння американського техногіганта в цьому питанні читайте тут.