Львів запровадив єдину електронну систему для всіх шкіл

Львів запровадив єдину електронну систему для всіх шкіл

1 вересня у Львові запустили онлайн-сервіс (НІТ), який дозволяє батькам слідкувати за успішністю кожного школяра та дає можливість в зручному форматі спілкуватись з адміністрацією школи та вчителями. Про це повідомив мер Андрій Садовий.  

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

На початковому етапі запуску на платформі вже будуть прикріпляти домашнє завдання, є відеочат, де також можна вести навчання онлайн.

Щоб користуватися платформою НІТ, треба зареєструватися — батьки можуть зробити це самостійно або це може зробити школа. Для цього потрібна тільки електронна адреса і пароль.

В НІТ можна створювати чат для класу, де навчається дитина. Система доступна як на ПК так і та них ОС, як Android та iOS.

"Перший навчальний день року починаємо з добрих новин для батьків. Львів – перше місто в Україні, яке запроваджує єдину електронну систему для всіх шкіл", — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.  

Нагадаємо, з 1 вересня навчання у школах відбуватиметься за змішаними схемами – діти вчитимуться у 2-3 зміни, або тиждень через тиждень, або місяць через місяць. Це пов’язано з кількістю місць у бомбосховищах. Певна кількість шкіл проводитиме навчання виключно онлайн.

Зокрема, в Київській області 86% закладів освіти розпочнуть свою роботу в очному або змішаному форматі, а в 14% освітніх установ діти будуть навчатися виключно дистанційно.