НБУ курс:

USD

41,53

+0,02

EUR

45,00

--0,16

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,30

45,10

ДТЕК готовий направити у Херсон додаткові бригади енергетиків

ДТЕК готовий направити у Херсон додаткові бригади енергетиків

Компанія ДТЕК готова направити додаткові аварійні бригади у звільнений від окупантів Херсон, щоб скоріше відновити електромережі.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомила пресслужба ДТЕК.

"Енергетики компанії ДТЕК допоможуть відновити електропостачання у звільненому від окупантів Херсоні. Компанія готова направити в регіон додаткові аварійно-відновлювані бригади з усією необхідною спецтехнікою, аби якомога скоріше відновити електромережі на деокупованих територіях", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що енергетики ДТЕК працюють над відновленням зруйнованої окупантами енергетичної інфраструктури в режимі 24/7. Від початку повномасштабного вторгнення спеціалісти ДТЕК повернули світло для понад 5,5 млн споживачів.

Нагадаємо, Головне управління розвідки Міністерства оборони України 11 листопада повідомило, що Збройні сили України в ході активного контрнаступу на півдні звільнили ряд населених пунктів та розпочали деокупацію Херсона. Підрозділи українських військових зайшли в місто.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що українські спецпідрозділи вже у Херсоні, а сили оборони - на підступах до міста.