Google випустить навушники Pixel Buds Pro в нових кольорах: зʼявилися зображення

Pixel Buds Pro, навушники
Pixel Buds Pro Porcelain. Джерело: TheTechOutlook x OnLeaks

Компанія Google планує випустити навушники Pixel Buds Pro у кольорах Porcelain (білі) та Sky Blue (блакитні). Тепер завдяки зображенням, які опублікував сайт TheTechOutlook спільно з інсайдером OnLeaks, можна детально побачити, як виглядатимуть нові варіанти вкладишів.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Ці навушники певним чином доповнюватимуть новий смартфон Google Pixel 8 Pro, презентація якого очікується 4 жовтня. За даними Mysmartprice, ґаджет вийде, зокрема, в кольорах Porcelain і Sky Blue.

Pixel Buds Pro: характеристики

Наразі Pixel Buds Pro доступні в кольорах Coral (коралові), Lemongrass (світло-зелені), Fog (сірі) і Charcoal (чорні).

Навушники мають 11-міліметровий драйвер, 6-ядерний аудіопроцесор і використовують спеціальні алгоритми для усунення шуму. Також наявна функція під назвою Silent Seal для адаптації до форми вух, щоб максимізувати шумопоглинання.

Як стверджує Google, в режимі активного шумозаглушення Pixel Buds Pro мають до 7 годин автономної роботи, без нього – до 11. Футляр забезпечує до 20 годин прослуховування при ввімкненому активному шумопоглинанні, а при вимкненому – до 31 години, а також підтримує бездротову зарядку.

У США навушники продаються за 199,99 доларів.