НБУ курс:

USD

41,49

--0,08

EUR

44,75

--0,08

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Міноборони допустило до експлуатації дрон "Відьмак": які характеристики

Міноборони допустило до експлуатації дрон "Відьмак": які характеристики
"Відьмака" виготовляють на одному з українських підприємств. Фото: Міноборони.

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України безпілотний авіаційний комплекс “Відьмак”.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це інформує пресслужба Міноборони.

Що відомо про FPV-дрони

Високошвидкісні FPV-дрони цього комплексу здатні наздогнати будь-яку колісну техніку окупантів, повідомили в Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки.

"Відьмака" виготовляють на одному з українських підприємств. Комплекс розроблений з урахуванням бойового досвіду наших воїнів. Більшість комплектуючих виготовлені в Україні.

Попри свої компактні розміри, "Відьмак" здатен нести заряд, потужність якого вистачає для ефективного ураження бронетехніки та захищених вогневих позицій противника.

Крім того, коптер розвиває велику швидкість і може здійснювати різкі маневри. Дрони комплексу працюють як вдень, так і вночі, виявляючи та розпізнаючи типові ворожі цілі, наголошують в Міноборони.

Про українську зброю

Нагадаємо, Міністерство оборони допустило до експлуатації в ЗСУ український багі "Варан". Його використовуватимуть для переміщення особового складу, евакуації поранених і підвезення боєприпасів.

Також до постачання допустили безпілотник вітчизняного виробництва під назвою "Чаклун".

Відтепер вся українська оборонна промисловість виступатиме на світовій арені під єдиним брендом Zbroya. Ідеться про озброєння та загалом українську оборонну індустрію, яка відродилася й розвинулася за три роки повномасштабного російського вторгнення.