НБУ курс:

USD

41,49

--0,08

EUR

44,75

--0,08

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Український розробник військового зв’язку Huless залучив $1 млн інвестицій

Український розробник військового зв’язку Huless залучив $1 млн інвестицій
Фото: Мінцифри

Учасник оборонного кластера Brave1 компанія Huless, залучила $1 000 000 інвестицій для розвитку технологій мобільного військового зв’язку. Кошти надійшли від міжнародних інвесторів, а також у вигляді гранту від Brave1 та кредиту від державного банку.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

Завдяки цим ресурсам команда планує вдосконалювати екосистему зв’язку на базі дронів Highline‑T.

Згідно з повідомленням, дрони Highline-T можуть зависати на висоті 100 метрів, будучи з’єднаними кабелем з пунктом управління. Це дозволяє їм ефективно працювати навіть у складних умовах радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Крім того, на дроні розміщується ретранслятор, який збільшує дальність зв’язку оператора з безпілотниками, що виконують бойові чи розвідувальні завдання.

"З ангельськими інвесторами розробник познайомився на Defense Tech Valley — саміті, який організував Brave1. Пишаюся щоразу, коли дізнаюся, що наші оборонні команди залучають мільйони від приватних інвесторів. У наші інновації вірять, на них покладаються", - розповів Федоров.

Оборонний кластер активно допомагає українським технологічним стартапам залучати інвестиції, отримувати експертну підтримку військових та тестувати розробки в реальних умовах.

"Ми вибудували класну систему залучення інвестицій з Brave1, де кожен, навіть найменший проєкт може отримати гроші на розвиток, якщо в його технологію повірять", — наголосив він.

Нагадаємо, у вересні учасники кластера Brave1 та програм USF стали переможцями конкурсу стартапів IT Arena Startup Competition — платформи для пошуку найкращих технологічних рішень.

Додамо, Кабінет міністрів ухвалив постанову про створення Sandbox — спеціального інструмента для підтримки інноваційних компаній, що дозволяє тестувати й розвивати високотехнологічні продукти під наглядом держави.