НБУ курс:

USD

41,49

--0,08

EUR

44,75

--0,08

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Відстрочка у "Резерв+" тепер доступна для людей з інвалідністю без пенсійних посвідчень

Резерв+, інвалідіність, відстрочка
Відстрочку у "Резерв+" тепер можуть оформити більше людей з інвалідністю.

У застосунку “Резерв+” розширили можливості оформлення відстрочки для людей з інвалідністю. Тепер скористатися послугою можуть особи, дані яких внесені до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). Раніше така опція була доступна лише для тих, хто перебував у реєстрі Пенсійного фонду України (ПФУ) та мав відповідне пенсійне посвідчення.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це інформує пресслужба Міноборони.

"Відстрочки для людей з інвалідністю через Резерв+ були одним із найчастіших запитів від користувачів", – зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації України Катерина Черногоренко.

Як оформити відстрочку

Щоб оформити відстрочку у застосунку "Резерв+", потрібно:

  1. Натиснути на три крапки на головному екрані.
  2. Обрати пункт "Подати запит на відстрочку".
  3. Вказати відповідну категорію.
  4. Дочекатися сповіщення із результатом.

Якщо дані не знайдено в реєстрі, слід звернутися до Управління соціального захисту населення за місцем проживання та надати:

  • Оригінал первинного документа, що підтверджує інвалідність.
  • Документ, що ідентифікує особу.

Нагадаємо, що восени минулого року у застосунку "Резерв+" з’явилася можливість оформлення відстрочки для трьох категорій громадян:

  • Людей з інвалідністю, які мають пенсійне посвідчення ПФУ.
  • Студентів, аспірантів і докторантів.
  • Багатодітних батьків, що виховують трьох дітей до 18 років у спільному шлюбі.

Підтримка осіб з інвалідністю

Нагадаємо, нещодавно уряд розширив доступ українців до програми компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Тепер право на отримання державної компенсації матимуть також самозайняті особи та фізичні особи-підприємці, які є людьми з інвалідністю.

Додамо, Мінсоцполітики впроваджує нову систему соціального страхування "єПотенціал", яка передбачає мультидисциплінарну оцінку статусу інвалідності. Серед нововведень — надання подовженого оплачуваного лікування на понад рік та підтримка під час реабілітації.