Греція розпочала передачу БМП-1 Україні - Кулеба

греція, допомога, україна

Греція розпочала постачання броньованих машин піхоти для України, вони посилять обороноздатність країни.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу після переговорів з міністром закордонних справ Греції Нікосом Дендіасом в Києві.

"Не буду приховувати, особливо цінуємо озброєння, яке Греція передає Україні для, щоб ми могли захищати нашу землю. Дуже важливо, що вже розпочалося довгоочікуване відвантаження з Греції броньованих машин піхоти БМП-1 для України. Вже скоро вони прибудуть до нашого війська і миттєво посилять боєздатність та обороноздатність нашої країни", - зазначив Кулеба.

Український міністр подякував Греції за цю допомогу та повідомив, що на переговорах порушив питання продовження співпраці у цій сфері.

"Для нас зараз головне – це зміцнення протиповітряної та протиракетної оборони. Греція знає наш запит і буде його опрацьовувати", - додав міністр.

Нагадаємо, Велика Британія передасть Україні найближчими тижнями ракети для протиповітряної оборони AIM-120 AMRAAM для їх використання із системами протиповітряної оборони NASAMS, обіцяними Україні США.