Росія намагається втягнути білорусь у відкриту війну з Україною, - ГУР

Росія намагається втягнути білорусь у відкриту війну з Україною, - ГУР

Російський президент Володимир Путін тисне на самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенко, щоб втягнути Білорусь у відкриту війну з Україною. Про це повідомляє Головне управління розвідки міністерства оборони. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Ми бачимо заходи, які проводяться РФ для того щоб змусити керівництво Білорусі вступити у відкриту війну. Постійно проводяться зустрічі Путіна й Лукашенка, де обговорюється це питання і Путін намагається схилити Лукашенка до цього рішення", - цитує прес-служба представника ГУР МО Вадима Скібіцького.

Скібіцький зазначив, що станом на 9 жовтня біля українського кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітрянодесантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.

"Наскільки довго буде така ситуація це буде залежати від того, як розвиватимуться події на фронті та взагалі, як розвиватимуться події у війні Росії проти нашої держави”, – зазначив представник воєнної розвідки України", - повідомив Скібіцький.

Нагадаємо, раніше Лукашенко  відкрито заявив про те, що його країна бере участь у війні РФ проти України на стороні країни-агресора. Але білоруські військові в бойових діях не задіяні. 

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов обіцяє військову відповідь України у разі повторної спроби вторгнення ворожих військ з боку Білорусі.