ФГВФО з першої ж спроби продав елітний комплекс Промінвестбанку в Конча-Заспі

ФГВФО з першої ж спроби продав елітний комплекс Промінвестбанку в Конча-Заспі
Фото: Depositphotos

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на аукціоні 16 січня у системі "Prozorro.Продажі" продав актив Промінвестбанку у вигляді заміського комплексу в столичному передмісті Конча-Заспа за 311 мільйонів гривень.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Як ідеться в повідомленні фонду, об'єкт було продано вже на перших торгах. Вони проходили за англійською моделлю аукціону (з підвищенням ставок). Втім, учасників було лише троє.

"У результаті: при тому, що на продаж актив виставлявся зі стартовою ціною 187,6 мільйона грн, переміг учасник, який запропонував ставку у розмірі 311,1 мільйона гривень. Таким чином, конверсія продажу (співвідношення ціни продажу до стартової) сягнула 166%", - повідомили у ФГВ.

Зазначається, що комплекс складається з розкішної мебльованої вілли, кількох гостьових будиночків, СПА-центру, ресторану, готелю та еллінгу для зберігання та ремонту човнів чи яхт.

На сьогодні переможець перерахував усю суму за лот, триває підготовка до підписання договору купівлі-продажу. Переможцем виявилося зареєстроване у Києві ТОВ "Мідал", основною діяльністю якого значиться надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

"Це був дуже цікавий, але у той же час непростий актив. Як ми від самого початку говорили, за зовнішньою привабливістю цей об’єкт мав і кілька "але". Приміром, юридично це не цілісний комплекс, і на частину земельних ділянок, навіть які банк оздобив тротуарною плиткою, відсутнє право власності", - вказав директор департаменту консолідованого продажу активів ФГВ Олександр Кульчицький.

Нагадаємо також, що напередодні фонд повідомив, що отримав гроші за проданий на початку січня спортклуб Tsarsky на вулиці Старонаводницькій в Печерському районі Києва, що належав МР Банку (екс-Сбербанку). За нього вдалося на "голандському" аукціоні виручити 105 мільйонів гривень, хоча стартова ціна була майже вп'ятеро вищою. Втім, на аукціонах із підвищенням ціни об'єкт раніше продати ніяк не могли.

Джерело фото: ua.depositphotos.com