Готуються до "жесту доброї волі": окупанти грабують квартири у Токмаку і відправляють майно до РФ

Токмак
Росіяни мародерять квартири у Токмаці

У тимчасово окупованому місті Токмак Запорізької області російські загарбники грабують помешкання українців, які  вимушені були залишило місто через окупацію, а майно власників відправляють до Росії.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зазначається, що у вільні квартири окупанти розселяють новоприбулих військових.

Водночас майно місцевих мешканців грабується так званими “визволителями” й відправляється до країни-агресора РФ.

При цьому, за даними українського підпілля, такі події відбуваються вдень, тобто ворог не приховує свої злочини.

"Це свідчить про невпевненість командування РФ в оперативній обстановці навколо міста, поки пропагандисти заявляють про “Росія тут назавжди”", - наголошують в ЦНС.

Крім того,  у місті посилили фільтраційні заходи на тлі новин з фронту. Так, росіяни збільшили кількість патрулів й зупинок на блок-постах.

"Перевіряють окупанти наявність паспорта, телефони та навіть уточнюють причину руху", - повідомляють в ЦНС.

Там додають, що через складну для росіян ситуацію на південному фронті ворог розграбував у Токмаці місцевий ковальсько-штампувальний завод. Більшість обладнання була вивезена військовими й подальша його доля невідома.

Раніше у місті Токмак Запорізької області через наближення лінії фронту та просування ЗСУ розпочалася евакуація так званої окупаційної адміністрації

Просування ЗСУ на Мелітопольському напрямку перетворюють поки що окупований Токмак з прифронтового міста на цілком фронтове.