Скільки коштує зібрати дитину до школи в 2022 році: ціни

Скільки коштує зібрати дитину до школи в 2022 році: ціни

Середня ціна стандартного набору канцелярії для школи цього сезону становить 990 гривень. Найнижчі ціни на лінійки, альбоми для малювання та пластилін — від 9 грн. Про це свідчать дані онлайн-ритейлера Rozetka.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Ціна шкільного пеналу стартує від 19 грн. Набір ручок, зошитів, олівців, фломастерів, а також клею коштує від 50 грн до 70 грн. За даними ритейлеру, найдешевший шкільний рюкзак коштує 140 грн.

Цього річ фіксується зростання попиту на такі товари для школярів: щоденники шкільні; лінійки; обкладинки для зошитів та підручників; пенали; ручки та фломастери; зошити; шкільні рюкзаки та ранці; кольорові олівці; пластилін; альбоми для малювання.

Аналітики ритейлеру зазначають, що рюкзаки й ранці продаються у більшій кількості, але ці товари популярні не лише перед початком навчального сезону і купують їх не лише до школи.

"Загалом на цьогорічні продажі шкільних товарів вплинуло те, що через війну багато школярів зараз перебувають із батьками в інших країнах. Оскільки деякі з них поки не планують повертатися до українських шкіл, то й не готуються до нового навчального року в Україні, а купують шкільне приладдя за кордоном", ― розповів директор з маркетингу Rozetka Євген Образок.

Зазначимо, батьки кожної дитини самостійно приймають рішення щодо форми навчання в школі, виходячи насамперед з питань безпеки. При цьому станом на початок серпня до навчання в режимі офлайн в Україні були готові 30% шкіл. В Києві 75% шкіл готові розпочати навчальний процес в режимі офлайн з 1 вересня. 

Війна вносить свої корективи у початок навчального року. У ряді регіонів уроки будуть проходити у дистанційному форматі через загрозу обстрілів.