Apple дозволить встановлення додатків із альтернативних магазинів в iOS 17, – Bloomberg

iOS, iPhone, смартфон
iOS. Фото: Depositphotos

Компанія Apple готується представити iOS 17, у якій зʼявиться можливість завантаження додатків не лише з офіційного магазину App Store, а й із інших джерел. Про це повідомляє Bloomberg.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

За даними ЗМІ, iOS 17 буде представлена в червні на всесвітній конференції розробників Apple. Тоді ж техногігант презентує:

  • гарнітуру Reality – першу нову велику категорію продуктів Apple майже за десять років;
  • xrOS – нову операційну систему для гарнітури змішаної реальності;
  • нові MacBook;
  • iPadOS 17;
  • macOS 14;
  • велике оновлення watchOS 10.

Зазначається, що дозвіл на встановлення додатків зі сторонніх джерел необхідний, щоб продукція Apple відповідала новим нормам Європейського Союзу до 2024 року.

Нагадаємо, в липні 2022 року Європейська комісія схвалила законопроєкти, спрямовані проти монополій таких технологічних гігантів, як Apple, Google, Amazon та Facebook. Документи передбачають, зокрема, що компанії у своїх продуктах будуть зобовʼязані надавати доступ до сторонніх платіжних систем та дозволяти встановлення додатків з інших джерел.

Про те, що Apple планує дозволити користувачам із країн ЄС завантажувати програми на iPhone та iPad не лише з App Store, Bloomberg повідомляло в грудні того року. Тоді журналісти писали, що компанія сподівається на підготовку відповідних змін у 2023 році, однак остаточного рішення не було.

Джерело фото: ua.depositphotos.com