Apple може перенести випуск iPhone 14: в чому причина

Apple може перенести випуск iPhone 14: в чому причина
Фото: depositphotos

Причиною стали нові правила Китаю про відвантажувальні документи, що може призвести до затримки поставок електроніки.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це пише видання GSMArena.

Зазначається, що Apple є головним клієнтом TSMC, і компанія доставляє мікросхеми до Pegatron у Китай, де збирають iPhone. А візит Пелосі на Тайвань ще більше погіршив китайсько-тайванські відносини. Як наслідок, КПК прийняла нові правила, які забороняють будь-які згадки "Тайвань" або "Китайська Республіка" у товаросупровідних документах. Це, у свою чергу, означає, що деяке, якщо не все, обладнання може бути повернуто назад на Тайвань і, як наслідок, затримає виробництво iPhone 14.

Що ще гірше, віце-президент Pegatron і топ-менеджери TSMC були помічені з Пелосі під час візиту, тож це може бути лише початком більш запеклої торговельної війни між КПК і Тайванем, у яку втягнуто Apple та інші американські компанії. 

Apple вже веде переговори зі своїми тайванськими партнерами та попросила видалити або замінити всі маркування "Зроблено в Тайвані" або "Китайська Республіка". 

Нагадаємо, що спікер нижньої палати Конгресу США Ненсі Пелосі 2 серпня відвідала Тайвань. Її візит обурив КНР.