Маск запустить власний чат-бот зі штучним інтелектом

Ілон Маск
Ілон Маск оголосив про запуск чат-бота Grok

Стартап штучного інтелекту американського мільярдера Ілона Маска xAI випустить чат-бот Grok на основі ШІ для преміум підписників соціальної мережі X.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це пише Reuters.

Зазначається, що майже через рік після того, як ChatGPT від OpenAI привернув увагу компаній і користувачів у всьому світі, сприяючи сплеску впровадження генеративної технології ШІ, Маск вирішив теж запустити власний чат зі штучним інтелектом.

Маск став співзасновником OpenAI, компанії, що стоїть за ChatGPT, у 2015 році, але пішов із ради директорів компанії у 2018 році.

«У деяких важливих аспектах модель xAI є найкращою з існуючих на даний момент», - зауважує Маск

Він додав, що як тільки система Grok від xAI вийде з ранньої бета-версії, вона стане доступною для всіх підписників X Premium.

Маск поінформував, що Grok має доступ до інформації в реальному часі через платформу Х, що Маск називає "величезною перевагою перед іншими моделями".

"Система Grok від xAI створена з додаванням гумору у своїх відповідях. Він також любить сарказм", - додав Маск.

У xAI зазначили, що Grok "відповість на гострі запитання, від яких ухиляються більшість інших систем ШІ".

"Grok розроблений, щоб відповідати на запитання з дотепністю та має бунтарську жилку, тому, будь ласка, не використовуйте його, якщо ви ненавидите гумор!" - зауважують розробники.

Маск, який раніше критикував зусилля Big Tech щодо штучного інтелекту, на початку цього року заявив, що запустить максимальний пошук правди ШІ, який намагатиметься зрозуміти природу Всесвіту, щоб конкурувати з такими програмами штучного інтелекту, як Bard і  Bing.

Команда стартапу xAI почала працювати в липні і вже підписала контракт на навчання своєї моделі ШІ в хмарі Oracle.

Зауважимо, нещодавно соціальна мережа X, раніше відома як Twitter, випустила два нових плани підписки: рівень Premium+ за 16 доларів на місяць, і базовий рівень за ціною 3 долари на місяць.