Верифікуватися на Binance тепер можна через "Дію": як це зробити

Верифікуватися на Binance тепер можна через "Дію": як це зробити

Криптобіржу Binance інтегрували в мобільний застосунок "Дія". Це дозволить користувачам проходити верифікацію за декілька хвилин. Про це 27 вересня повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

З допомогою "Дії" для верифікації в Binance достатньо поділитися цифровою копією документа в застосунку.

"Для захисту своїх клієнтів та запобіганню фінансовим злочинам Binance дотримується суворих правил. Саме тому, щоб верифікуватися на платформі криптобіржі, користувачам необхідно було фотографувати паспорт та завантажувати в систему самотужки", — зазначили у відомстві.

Мінцифри підготувало відеоінструкцію, як пройти процедуру верифікації на Binance.

Уточнюємо, що верифікація через "Дію" доступна тільки для нових користувачів Binance. Ті, хто зарєструвався до 5 вересня 2022 року, зможуть верифікуватись через "Дію" пізніше.

Нагадаємо, в застосунку "Дія" з 31 серпня з'явилися чотири нові сервіси - електронні пенсійне посвідчення та посвідка на проживання, документи англійською і послуга шерингу авто. 

Також повернулася функція сплати штрафів від патрульної поліції у разі порушення правил дорожнього руху, яка з лютого також була призупинена. У Мінцифри обіцяють відновити згодом і сплату штрафів за фото- та відеофіксацією.