Наступного року "Укрзалізниця" запустить 14 нових пасажирських маршрутів

Наступного року "Укрзалізниця" запустить 14 нових пасажирських маршрутів
"Укрзалізниця" запустить 14 нових пасажирських маршрутів. Ілюстрація: facebook/Ukrzaliznytsia

"Укрзалізниця" оголосила про впровадження нового графіку руху поїздів на 2024 рік, в рамках якого передбачено 14 нових рейсів, зокрема 11 внутрішніх та 3 міжнародні сполучення. Крім цього, планується покращення 19 рейсів як в Україні, так і за кордоном.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомила пресслужба УЗ.

Згідно з повідомленням, новий графік руху розроблено з урахуванням відгуків пасажирів. Зокрема, понад 7000 користувачів мобільного застосунку УЗ висловили свої пропозиції, і нововведення зосереджено на покращенні міжнародних та гірських маршрутів.

Акцент було зроблено на вдосконаленні міжнародних та гірських маршрутів, які є особливо популярними серед організованих груп дітей на оздоровленні та військовослужбовців у відпустках.

У новому графіку поїздів "Укрзалізниця" зробить кілька покращень у маршрутах та графіках руху, зокрема щоденності певних популярних поїздів. До цієї категорії належать такі успішні маршрути, як №5/6 Запоріжжя — Ясіня, №40/39 Запоріжжя — Солотвино, а також поїзд Луцьк — Ужгород, який отримав новий номер 368/367.

Крім того, маршрут поїзда №357/358 Київ — Ворохта буде подовжено до станції Ясіня, що визначається як стартова точка для популярних рейсів в гори.

На міжнародному напрямку " Укрзалізниця" вводить новий поїзд №119/120 Дніпро — Хелм зі зручною стиковкою в напрямку Варшави. Також планується розвивати сполучення через Чоп за допомогою нових рейсів "Чоп — Відень" та "Чоп — Прага".

Що стосується внутрішніх рейсів, то тук заплановано відкриття таких маршрутів як: "Одеса - Запоріжжя", "Київ - Львів", "Ужгород - Чернівці", "Кременчук - Чернівці", "Запоріжжя - Чернівці" та запуск поїзда категорії Інтерсіті за маршрутом "Київ - Тернопіль".

Також з наступного року УЗ запустить нові маршрути до Карпат: "Суми – Рахів", "Луцьк - Рахів", "Київ - Мукачево"та "Кривий Ріг - Ясіня".

Нагадаємо, 15 жовтня "Укрзалізниця" запустила залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Данним маршрутом потяги не курсували 18 років. Маршрут організовано через станцію Рава-Руська. Пізніше “Укрзалізниця” подовжила цей маршрут до Чернівців.