"Укрзалізниця" запроваджує настільні ігри у міжнародних поїздах

"Укрзалізниця" запроваджує настільні ігри у міжнародних поїздах
Фото: Укрзалізниця

"Укрзалізниця" вирішила запровадити можливість пограти в настільні ігри для пасажирів міжнародних поїздів, що прямують до Польщі, Угорщини та Австрії, а також до Ужгорода. Про це йдеться у повідомленні держкомпанії.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Ми обрали 100 вагонів на довгих маршрутах до Відня, Будапешта, Варшави, Хелма, Перемишля та Ужгорода для "пілотного" запуску і разом із Kilogames екіпірували їх шахами, шашками, нардами та ексклюзивною настолкою "Залізниця", - сказано в ньому.

В УЗ пояснюють, що дійсно вважають таку ідею актуальною, адже настільні ігри допомагають зняти стрес, розвивають логічне та стратегічне мислення, до того це названо "приємним безкоштовним бонусом" до мандрівки потягом.

"Разом з іграми ми завантажили у вагони справжню залізничну любов та турботу про наших пасажирів. Безкоштовна ігротека буде розширюватись найближчим часом, а придбати додаткові ігри за бажання можна буде у провідника", - додає перевізник.

Нагадаємо також, що раніше "Укрзалізниця" запустила дитячий кінотеатр в поїздах "Інтерсіті+" з Києва до Вінниці та Чернігова.

Зазначимо при цьому, що голова держкомпанії Олександр Камишін пообіцяв, що у 2022 році тарифи на пасажирські залізничні перевезення підніматися не будуть.