Альфа-Банк збільшив кількість працюючих відділень в Україні до 145

Альфа-Банк збільшив кількість працюючих відділень в Україні до 145

Альфа-Банк Україна збільшив кількість своїх відділень по всій країні до 145, з них близько 125 працюють з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00, а більше 20 відділень працюють і в суботу, і в неділю.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба банку.

Фінустанова поступово відновлює роботу відділень, які тимчасово були закриті у перші тижні повномасштабної війни. Якщо зараз налічується вже 145 працюючих відділень Альфа-Банку, то ще у квітні їх було близько 118. Усього на початок 2022 року у банку було зареєстровано 200 відділень по всій країні.

"Незважаючи на постійні обстріли з боку російських військ, банк відновив роботу в Харкові та Харківській області ще 23 березня і зараз там працює 7 відділень, у тому числі і в Чугуєві", - наголошують у фінустанові.

На початку квітня Альфа-Банк був першим серед комерційних банків, які поновили роботу у Чернігові. Нині у місті працює 2 відділення банку.

"У Запоріжжі, яке також страждає від обстрілів, а в області продовжуються бойові дії банк не припиняв своєї роботи. Так, працюють усі шість відділень", - додали в банку.

Зазначимо, що Альфа-Банк щоденно оновлює список діючих відділень у різних населених пунктах України.

Нагадаємо, раніше в Альфа-Банк Україна підтвердили інформацію Офісу генерального прокурора України, що заарештовано рахунки з цінними паперами холдингової компанії ABHU, яка володіє 42,4% акцій Альфа-Банку Україна. У фінустанові запевнили, що це не вплине на клієнтів.