"Їм там страшно": окупаційна влада Херсонщини покинула будівлю ОДА

Херсонська ОДА, ОДА, Херсонська область
Фото: visti.ks.ua

Самопроголошена окупаційна влада Херсонської області покинула будівлю обласної державної адміністрації, бо їм страшно, та розселилися по місту.  

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань в ефірі "Прямого".  

За його словами, колаборанти і загарбники виїхали з будівлі ОДА, звідки вони імітували свою діяльність як "влади". Нині окупаційна влада вже третій день як розосередилася по місту. 

"Правітєльство" ФСБ-шників розселилося по лікарні, бо перебувати там, де були, їм страшно. Зараз фактично прикриваються людьми", - написав Хлань.  

Він додав, що російські військові метушаться, їм неспокійно і тривожно в області, бо ніхто не знає, чи доживуть до завтра, ЗСУ працюють абсолютно точно по військових складах. 

Сергій Хлань також наголосив, що ватажок херсонських колаборантів Володимир Сальдо, який 13 липня потрапив до лікарні, наразі перебуває в дуже поганому стані.

"Здоров’я підвело, колаборанти розглядають навіть можливість евакуації", - додав Хлань.

Нагадаємо, Збройні сили України 13 липну поцілили у ворожий склад з боєприпасами у тимчасово окупованій Новій Каховці Херсонської області.