Болгар, що перебувають у Молдові, закликали терміново залишити країну через "складну ситуацію"

Болгар, що перебувають у Молдові, закликали терміново залишити країну через "складну ситуацію"

Міністерство закордонних справ Болгарії закликало своїх громадян, які зараз перебувають на території Молдови, негайно залишити країну на будь-якому доступному транспорті через ситуацію, що “ускладнюється”.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

28 квітня Міністерство закордонних справ Болгарії рекомендувало своїм громадянам залишити Молдову. Напередодні посольство США в Молдові також порадило громадянам США "негайно покинути" територію Придністров'я й утриматися від поїздок туди.

МЗС Болгарії підвищило рівень ризику подорожей до Молдови до 5-го, найвищого, і тепер рекомендує своїм співвітчизникам залишити Молдову та утриматися від поїздок до країни.

"З огляду на ситуацію, що погіршується в Молдові і навколо неї, ми закликаємо наших співвітчизників утриматися від будь-яких поїздок до цієї країни. Ми закликаємо болгарських громадян, які перебувають на території Республіки Молдова, вжити заходів і залишити країну наявними засобами", — йдеться у повідомленні відомства.

Нагадаємо, 27 квітня у Придністров'ї повідомили про стрілянину в селі на українсько-молдовському кордоні - біля села Ковбасна, де знаходяться російські склади з боєприпасами.

Раніше, 26 квітня, у Придністров'ї прогриміли нові вибухи, через них було виведено з ладу дві антени радіоцентру, які виконували функцію ретрансляції російського радіоефіру.

Служба інформації та безпеки Молдови скликала термінове засідання. У Бюро реінтеграції Молдови заявили, що вибухи, що відбулися, — привід для створення напруженості в придністровському регіоні.