Другий раунд переговорів із Росією: Кремль озвучив вимоги до України

переговори
Переговори України із РФ. Фото: "Белта"

У четвер, 3 березня, на території Білорусі у Біловезькій Пущі пройде другий раунд переговорів України з країною агресором. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Українська делегація візьме участь у другому раунді переговорів із Росією – заплановано обговорення питання припинення вогню. Переговори відбудуться на території Білорусі у Біловезькій Пущі.

Позиція РФ на другий раунд переговорів включає декілька пунктів:

  • Крим – це частина Росії.
  • Визнання "Л/ДНР" у межах Донецької та Луганської областей.
  • Демілітаризація, "параметри якої ще доведеться обговорити".
  • Денацифікація.

На восьму добу російського військового вторгнення в Україну ЗСУ продовжують стійко оборонятися, блокувати сили окупантів та контратакувати. Війська РФ зазнають більше втрат і можуть взяти великі міста.

Нагадаємо, президент Зеленський заявив, що Україна захищатиме свою незалежність, але вже зараз потрібно розпочинати рівні переговори з головою РФ Володимиром Путіним.