Маріуполь наступної зими залишиться без опалення, - радник мера

Маріуполь, холодно взимку, холодна зима, опалення

Окупований Маріуполь наступної зими через неможливість реконструкції котельних або підключення газу залишиться без опалення. Маріупольців чекає найгірша зима за всі часи існування міста. 

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.  

Зазначається, що причиною відсутності тепла у будинках є неможливість реконструкції котельних або підключення газу. 

"Централізоване опалення в Маріуполі відновлено не буде. Через неможливість реконструкції котельних або підключення газу. Підключення газопостачання навіть у приватні будинки не буде", - йдеться у повідомленні.  

Андрющенко додав, що маріупольців чекає найгірша зима за всі часи існування міста.

"Маріупольцям готують приміщення шкіл та дитячих садочків (актові та спортивні зали). Будуть встановлені двоповерхові ліжка та обігрів тепловими пушками. Гаряче харчування, польові кухні або місця для приготування їжі не на вулиці облаштовувати не планують", - додав радник мера.  

Нагадаємо, опалювальний сезон в Україні розпочнуть вчасно, а тарифи на тепло не змінюватимуться. Однак у будинках та квартирах буде холодніше. Голова Мінрегіону Олексій Чернишов наголосив, що українці мають відвикнути жити взимку з відчиненими вікнами та обігрівати вулицю.

Водночас США пообіцяли допомогти Україні пройти наступний опалювальний сезон.