Окупанти відновили у Маріуполі водопостачання, але загроза розповсюдження інфекцій залишається, - радник мера

Маріуполь, маріупольці, життя у Маріуполі, окупанти, окуповане місто, відсутність води, літо, купаються у калюжах
Фото: Telegram-канал радника мера Маріуполя Петра Андрющенка

У Маріуполі російські окупанти відновили водопостачання у всіх районах міста. Проте дуже багато води витікає на вулиці, утворюючи величезні калюжі, у яких миються люди, що загрожує розповсюдженню інфекцій через високу температуру.  

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко. 

"Окупанти знов увімкнули воду. Тепер по всіх районах. Частково вона з’явилась в кранах. Але здебільше - на вулицях. Тепер у маріупольців нова розвага на літо. Замість купання у фонтанах - просто купатись на вулицях", - наголосив Андрющенко. 

За його словами, в таку спеку, яка нині триває у місті, епідемія через експерименти вже стала реальністю. 

"Ми бачимо підтвердження не тільки за рівнем смертності, але й за іншими непрямими наслідками. На жаль, за відсутності доступу та можливості евакуювати маріупольців всі вони під загрозою", - додав радник мера.  

Нагадаємо, жителі Маріуполя через відсутність водопостачання внаслідок військової агресії російської армії облаштовують у місті імпровізовані колодязі, де можуть знайти воду, проте вона непридатна для вживання. 

Згодом окупанти у Маріуполі через невдалу спробу відновити водопостачання  встановили по місту мобільні душові намети.