Українці найчастіше шукають роботу водіїв, прибиральниць та медсестер у Києві, Одесі та Дніпрі, — дослідження Jooble

Українці найчастіше шукають роботу водіїв, прибиральниць та медсестер у Києві, Одесі та Дніпрі, — дослідження Jooble

Найбільше вакансій на ринку праці у Львові та в Києві, а найактивніше шукають водіїв, прибиральниць та медсестер.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це свідчять дані сайту пошуку роботи Jooble.

За їхніми даними, роботу пропонують найбільше у великих містах: Львові (більше 59 тисяч вакансій), Києві (7,5 тисячі), Запоріжжі (7,5 тисячі) та Дніпрі (1,9 тисячі). До лідерів за кількістю вакансій можна також віднести Івано-Франківськ (1,5 тисячі), Вінницю (1,4 тисячі), Житомир (більше тисячі вакансій), а також Луцьк, Кропивницький та Кривий Ріг (у кожному з них понад 800 вакансій).

Як і до війни, серед лідерів за розміром зарплати — розробники програмного забезпечення (від 8000 до 170000 грн/місяць). Якщо ж говорити про інші професії, то ситуація виглядає так: робітник-різноробочий (від 6500 до 30000 грн/місяць), копірайтер (від 8000 до 40000 грн/місяць), менеджер з продажу (від 7000 до 72300 грн/місяць), водій (від 6500 до 40000 грн/місяць).

Також активно шукають людей на позиції: оператора кол-центру (від 5000 до 30000 грн/місяць), консультанта (від 6500 до 18000 грн/місяць), кухаря (від 6500 до 20000 грн/місяць), тестувальника програмного забезпечення (від 80 до 70 000 грн/місяць), дизайнера (від 7000 до 120 000 грн/місяць). Для віддаленої роботи найбільше пропозицій для розробників програмного забезпечення, дистанційних менеджерів з продажу, операторів кол-центру, тестувальників програмного забезпечення, дизайнерів.

Аналітики ресурсу зазначають, що серед пошукачів зараз найбільш популярні такі запити: водій, прибиральниця, медсестра, продавець, вантажник, тракторист, охоронець, зварювальник, бухгалтер, швачка. Люди шукають роботу у великих містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів. Також у Jooble фіксують багато пошукових запитів у Кривому Розі, Запоріжжі, Полтаві, Рівному, Івано-Франківську та Тернополі.

Загальна кількість пошукових запитів по Україні зменшилася майже вдвічі із січня 2022 року – на 52,2%. Натомість, запити щодо віддаленої роботи зменшилися лише на 4,5% з початку року. Це демонструє популярність та доступність віддаленої роботи і надалі, особливо під час війни.

У пошуковиків найбільший запит на таку віддалену роботу: бухгалтер, оператор кол-центру, дизайнер, SMM-спеціаліст, юрист, контент-менеджер, маркетолог, перекладач з англійської мови, копірайтер, тестувальник програмного забезпечення.

Нагадаємо, серед роботодавців майже 29% компаній після початку війни тимчасово не працювали чи повністю зупинили свою роботу. При цьому наприкінці березня 63,8% українців не працювали, але активно займалися працевлаштуванням. Докладніше про ситуацію на ринку праці в Україні можна дізнатися у нашому матеріалі за цим посиланням.