"Укрзалізниця" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Коломиї

"Укрзалізниця" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Коломиї
"Укрзалізниця" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Коломиї

"Укрзалізниця" з 28 лютого призначає експериментальне курсування дизель-поїзда №812/813 Львів – Тернопіль – Чернівці – Коломия.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

Зазначається, що поїзд курсуватиме у будні дні. Він виїжджатиме зі Львова о 07:17, із Тернополя о 09:10, із Чернівців о 13:33 та прибуватиме до Коломиї о 14:34. Назад виїзд із Коломиї о 16:03, із Чернівців о 17:12, із Тернополя о 21:38 та прибуття до Львова о 23:27.

"Таким чином, потяг долатиме відстань від Чернівців до Львова трохи більш ніж за 6 годин. Він з'єднає обласні центри Галичини та Буковини з містами Чортків, Заліщики, селищем Кострижівка, станцією Стефанешти та іншими населеними пунктами", — йдеться у повідомленні УЗ.

Маршрут обслуговуватиме комфортабельний тривагонний поїзд ДПКР-3 2021 року виробництва.

"Також на час планового технічного огляду та поточного ремонту дизель-поїзда, що курсує за маршрутом "Прикарпатського експреса" № 807/808 Ківерці — Коломия, з 14 по 24 лютого цей маршрут обслуговуватиме інший дизель-поїзд з маршруту "Буковельського експреса" № 8/810 Львів – Ясіня", — повідомили в УЗ.

Крім цього, у графік та маршрут курсування "Прикарпатського експресу" внесуть тимчасові зміни: він курсуватиме за звичним графіком у напрямку Ківерцев 14-16 та 22-23 лютого, а у напрямку Коломиї 15-17 та 23-24 лютого.

"14 та 21 лютого "Прикарпатський експрес" курсуватиме за скороченим маршрутом Львів – Коломия, а 17 та 24 лютого – Коломия – Львів.

"Буковельський експрес" продовжить курсування за звичним для себе маршрутом щоп'ятниці, суботи та неділі", — додали в УЗ.

У компанії нагадали, що минулого року придбали 3 нові дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Цього року компанія планує отримати як мінімум два аналогічні дизель-поїзди і в березні-квітні розширити мережу курсування регіональних експресів.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" запустила новий City Express від Василькова до Києва.