Приватбанк відкрив можливість отримувати дані про обтяження рухомого майна для бізнесу

приват
Фото: focus.ua

Приватбанк розширює можливості сервісу перевірки українських компаний "Досьє ділової репутації", який працює для клієнтів банку в "Приват24 для бізнесу".

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомила пресслужба фінустанови.

 Як зауважив член правління Приватбанку з питань МСБ Євген Заіграєв, відтепер можливо безкоштовно отримувати дані про стан обтяження рухомого майна в державному реєстрі ДРОРМ.

За його словами, сервіс "Досьє ділової репутації", який Приватбанк запустив для бізнесу у серпні 2023 року, стає все більш популярним серед клієнтів - на сьогодні користувачами сервісу є понад 30 тисяч юросіб та підприємців.

Як перевірити інформацію

Перевірити інформацію про стан обтяження рухомого майна своєї компанії чи партнерів по бізнесу можна у мобільному додатку (меню "Послуги" - "Досьє ділової репутації") та веб версії "Приват24 для бізнесу" (меню "Партнери" - "Досьє ділової репутації").

Державний реєстр обтяжень рухомого майна містить інформацію щодо обтяжень рухомого майна, зокрема майна, що виступає заставою за договором, або арештованого у виконавчому провадженні чи податковою службою.

"Сервіс "Досьє ділової репутації" дозволяє компаніям та підприємцям більше дізнатися про своїх партнерів по бізнесу, оцінити та звести фінансові ризики співпраці з контрагентами до мінімуму", - підкреслив Заіграєв.

Він додав, що також клієнти Приватбанку можуть онлайн моніторити зміни за своїми компаніями та контрагентами.

"Щоб активувати моніторинг у послузі "Досьє ділової репутації" натисніть кнопку "Налаштування моніторингу" і "Підключити". Далі натисніть кнопку "Додати компанію", введіть ЄДРПОУ або ІПН і натисніть "Додати". Мониторинг своїх компаній та перших 3-х контрагентів - безкоштовний", - розповіли в Приватбанку.

Нагадаємо, українські підприємці відтепер можуть продавати валюту в додатку "Приват24" для фізичних осіб. Аби скористатися також можливістю, треба зайти в меню "Бізнес", вибрати послугу "Продаж валюти", вказати рахунки та суму операції і підписати SmartID.