ПриватБанк запустив безкоштовні перекази в Україну разом з ZEN.com

ZEN, ПриватБанк
Фото: ПриватБанк

Державний ПриватБанкт та міжнародна фінтех-компанія ZEN.com з 18 липня запускають сервіс швидких грошових переказів на картки та номери рахунків IBAN ПриватБанку. Впродовж трьох місяців, до 18 жовтня 2023 року скористатися послугою можна буде без комісії.

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, передає пресслужба банку.

Щоб безкоштовно надіслати кошти через ZEN.COM та PrivatMoney, необхідно зробити наступні кроки:

  1. Завантажити додаток ZEN.COM та зареєструватися;
  2. Вибрати валюту для переказу (EUR або USD);
  3. Обрати спосіб переказу та ввести номер картки або IBAN-рахунку одержувача;
  4. Перевірити, щоб у розділі "Тип переказу" було зазначено PrivatMoney та підтвердити переказ.

Тому після реєстрації клієнт отримає один мультивалютний рахунок із віртуальною карткою.

З липня 2023 року реєстрація в додатку ZEN.COM відкрита для всіх громадян України. У ПриватБанку зауважують, що ще у червні європейський фінансовий сервіс ZEN.COM став партнером системи міжнародних грошових переказів PrivatMoney.

Нагадаємо також, що з квітня до середини вересня 2023 року українці зможуть отримувати перекази з Польщі через Western Union в ПриватБанку безкоштовно, якщо такі перекази відправляються через веб та мобільнідодатки банківBank Pekao, PKO Bank Polski та Santander Bank.