Apple відкрила перший магазин в Індії: як це було (ФОТО/ВІДЕО)

перший магазин apple в індії, тім кук
Тім Кук особисто приїхав на відкриття першого магазину Apple в Індії. Фото: Twitter Тіма Кука

В Індії у вівторок, 18 квітня, відкрили перший офіційний магазин компанії Apple. На відкритті був присутній виконавчий директор Тім Кук: він охоче фотографувався з усіма покупцями, через що до магазину вишикувалася черга. 

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це він повідомив в Twitter.

"Енергія, креативність і пристрасть у Мумбаї неймовірні! Ми дуже раді відкрити Apple BKC — наш перший магазин в Індії", — прокоментував він.

Агентство Reuters з'ясувало, що відкриття першого магазину Apple стало визначною подією для місцевих. Люди з'їхалися з різних міст, дехто стояв у черзі на вулиці з попередньої ночі, щоб отримати продукти Apple, хоча вони доступні для замовлення онлайн в Індії.

Кук роздавав автографи, зокрема, йому вдавалося поставити підписи на продукції Apple. Багато відвідувачів були одягнені в футболки в стилі співзасновника Стіва Джобса, мали зачіски у формі логотипу Apple. Один покупець приніс версію першого комп’ютера Apple, випущеного в 1984 році.

Новий магазин Apple розташований у торговому центрі Jio World Drive, який належить компанії Reliance.

Другий магазин у Делі (столиця) має відкритися у четвер, 20 квітня. В цей же час Кук планує зустрітися з прем'єр-міністром Нарендрою Моді та заступником міністра з ІТ.

Зауважимо, що, зокрема, смартфони Apple доступні лише небагатьом в Індії, де компанія займає 3% ринку.

Нагадаємо, минулого фінансового року Apple зібрала в Індії iPhone на понад 7 млрд доларів, потроївши виробництво в країні на тлі прискореного виходу за межі Китаю.