"Укренерго" 6 листопада вводить графіки погодинних відключень у Києві та семи областях

"Укренерго" 6 листопада вводить графіки погодинних відключень у Києві та семи областях

НЕК "Укренерго" знову вводить графіки погодинних відключень електроенергії. Так, 6 листопада світло вимикатимуть у Києві та семи областях.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомила пресслужба НЕК "Укренерго".

"Сьогодні, 6 листопада, Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання для споживачів. Введено в дію графіки погодинних відключень (ГПВ)", - йдеться в повідомленні.

Так, світло вимикатимуть у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях.

Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

Зазначається, що ремонтні та відновлювальні роботи тривають цілодобово.

Нагадаємо, зранку у суботу, 5 листопада, ввели графіки погодинних відключень у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській і Полтавській областях. Але пізніше "Укренерго" відмінило ці графіки та ввело графіки аварійних відключень електроенергії.