Діставайте 11 500 грн: AirPods Pro 2 з USB-C зʼявилися в Україні

AirPods Pro 2, навушники
AirPods Pro 2 з USB-C. Фото: Apple

Офіційні ритейлери слідом за iPhone 15 й іншими нещодавно презентованими пристроями Apple почали продавати в Україні AirPods Pro 2 з портом USB-C. Про це пише Gagadget.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Новинка продається за 11 499 грн. Це така ж ціна, як і для моделі з розʼємом Lightning.

AirPods Pro 2: характеристики

AirPods Pro 2 із футляром USB-C, які Apple представила 12 вересня, мають зовсім трохи відмінностей порівняно з пристроєм із Lightning.

Як і раніше, вони постачаються з трьома парами силіконових амбушюр і зарядним футляром MagSafe.

Розміри навушників становлять 30.9 х 21.8 х 24.0 мм (довжина, ширина, товщина), вага одного – 5,3 грама. Футляр має розміри в 45.2 х 60.6 х 21.7 мм.

Для навушників використовується чип Apple H2, а для футляра – Apple U1.

Виробник обіцяє, що в режимі прослуховування навушники працюють до 6 годин на одному заряді (до 5,5 годин із увімкненим просторовим аудіо та відстеженням голови), а в режимі розмови – до 4,5 годин.

Однак в AirPods Pro 2 із USB-C є й особливості. В навушниках покращили ступінь захисту від води (тепер це IP54, тоді як у версії з Lightning був IPX4). 

Крім того, новинка отримала підтримку 20-бітного, 48 кГц Lossless Audio. Але ця технологія працюватиме лише з гарнітурою Vision Pro.