- Категорія
- Новини
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
"Укрзалізниця" запускає додатковий поїзд Київ — Трускавець на червень
"Укрзалізниця" призначила додатковий поїзд №159/160 Київ — Трускавець, який курсуватиме у червні у дні підвищеного попиту. Потяг вирушатиме в обох напрямках 5, 12, 14, 15, 19–22 та 26 червня.
Про це інформує Delo.ua з посиланням на пресслужбу УЗ.
З Києва поїзд відправляється о 10:16, прибуває до Трускавця о 19:37. У зворотному напрямку відправлення з Трускавця — о 09:03, прибуття до Києва — о 19:11.
У складі — вагони купейного типу з місцями для сидіння. Пасажирів інформують, що непарні місця — біля вікна, парні — біля проходу.
Квитки вже доступні для придбання в застосунку Укрзалізниці, на сайті компанії та в залізничних касах.
Також додамо, що для зручності пасажирів "Укрзалізниця" призначила додатковий поїзд сполученням Ужгород – Київ – Ужгород. Новий рейс дозволить збільшити кількість доступних місць для подорожей наприкінці травня та на початку червня.