Ситуація на кордоні в Чернігівській області повністю контрольована, — ОК "Північ"

Ситуація на кордоні в Чернігівській області повністю контрольована, — ОК "Північ"

Ситуація на ділянці державного кордону в Чернігівській області станом на зараз повністю контрольована. Збройні сили України готові до будь-якого розвитку подій, повідомили в Оперативному командуванні "Північ".

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"В прокордонні регіону ситуація також під повним контролем ДПСУ, ЗСУ та НГУ, змін не зазнала. Проривів чи наступальних дій з боку території білорусі та росії не зафіксовано", зазначили в ОК.

При цьому військові закликаються всіх мешканців Чернігівської області бути в укриттях під час повітряної тривоги.

Зазначимо, що під час масованих ракетних атак по Україні 10 жовтня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко та лідер країни-агресора РФ Володимир Путін домовилися про розгортання спільного регіонального угруповання військ на західних кордонах "Союзної держави".

Напередодні цього Лукашенко відкрито заявив, що його країна бере участь у війні РФ проти України на стороні росіян. Але, за його словами, нібито білоруські військові в бойових діях не задіяні. 

Проте, за інформацією ГУР, Путін тисне на Лукашенко, щоб втягнути Білорусь у відкриту війну з Україною. Відомо, що біля українського кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітрянодесантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.