В магазинах Eldorado запровадили електронні чеки: як це працює

eldorado
Мережа Eldorado.ua налічує 85 магазинів. Фото: пресслужба Eldorado.ua

Магазинах мережі Eldorado.ua у якості додаткової каси впровадили програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) на базі рішення "Фіскальний сервер iNNOVATE" від SystemGroup. Через повномасштабне вторгнення проєкт призупинили, тепер рітейлер масштабував його на всю мережу Eldorado.ua.

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Про це 19 квітня повідомила пресслужба Eldorado.

Впровадження електронних чеків — частина стратегій побудови омніканальної моделі взаємодії із клієнтом та впровадження paperless. Останнє дозволить протягом 2-3 років оптимізувати витрати на друк чеків та зменшити витрати на регламентне обслуговування фізичних РРО.

Особливістю "Фіскального серверу iNNOVATE" є те, що в нього також входить власний електронний Cabi.Net, який автоматизує суміжні процеси, що виникають при роботі з РРО / ПРРО в масштабах мережі.

"Cabi.Net - більш зручний варіант е-сервісів Податкової служби: реєстрації та перереєстрації ПРРО та господарських одиниць, зберігання контрольної стрічки, логування всіх дій та консолідації документообігу з ДПС щодо програмних РРО", — уточнюють в Eldorado.ua.

Нагадаємо, що нещодавно в Україні всі версії мобільного застосунку ПРРО — для Android та iOS, для Windows та для вебверсії ПРРО — отримали оновлення. Йдеться про те, що актуалізували довідник УКТ ЗЕД.